Народний депутат України Валерій Божик здійснив особистий прийом жителів Сокирянської територіальної громади

Дата: 27.09.2021 17:53

Сьогодні, 27 вересня, в приміщенні Сокирянської міської ради народний депутат України Валерій Божик здійснив прийом громадян. Жителі Сокирянщини звертались до народного депутата з питаннями щодо сприяння у вирішенні, в межах компетенції, питань у сфері земельних відносин, містобудування, захисту прав та законних інтересів.

Заслухав Валерій Іванович також пропозиції місцевого мешканця щодо використання альтернативних джерел для вироблення електроенергії.

Загалом, з різних проблемних питань, до народного депутата звернулось близько 20 жителів Сокирянщини.

Всі звернення громадян будуть розглянуті в межах компетенції та адресовані на розгляд до відповідних профільних відомств.