Відбулось навчання міждисциплінарної команди, яка взаємодіятиме із патронатною сім’єю, створеною у громаді

Дата: 29.09.2021 15:41

Як повідомлялося раніше, на території Сокирянщини буде впроваджено нову форму сімейного виховання – патронатну сім’ю.

За результатами роботи Центру соціальних служб територіального центру соціального обслуговування Сокирянської міської ради послуги патронату надаватиме родина із села Кулішівка.

Кандидати у патронатні вихователі вже пройшли заняття, які проводились тренерами Чернівецького обласного центру соціальних служб, з метою визначення їх готовності до вказаної форми виховання дитини.

Сьогодні, 29 вересня, у залі засідань міської ради проведено ще один етап до початку функціонування сім’ї – навчання міждисциплінарної команди, яке відбулось з метою налагодження взаємодії між патронатним вихователем та членами родини, а також фахівцями, які працюватимуть з даною сім’єю. Участь у тренінгу взяли безпосередньо кандидати у патронатні вихователі, фахівці служби у справах дітей міської ради, Центру соціальних служб, тренери Чернівецького обласного центру соціальних служб, представники сектору ювенальної превенції, фахівці галузі охорони здоров’я краю, спеціалісти відділу соціального захисту населення міської ради та відділу освіти.

Навчання міждисциплінарної команди – це завершальний етап до початку функціонування патронатної сім’ї.