Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з Всеукраїнським днем бібліотек

Дата: 30.09.2021 09:18

З давніх-давен джерелом знань була книга. А збирачем, хранителем і дослідником творів друку залишається бібліотека.

30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Свято, яке символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

Діяльність бібліотечних установ нашої громади – багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна.

Щиро дякую вам, шановні бібліотекарі, за вашу благородну просвітницьку діяльність, за розвиток суспільної культури! Впевнений, що книги були і будуть залишатися основним і надійним джерелом знань, інтелектуального і морального здоров’я нації.

Зичу всім бібліотечним працівникам громади творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення та нових успіхів у благородній просвітницькій справі.