П’ять народних аматорських колективів Сокирянської громади успішно пройшли переатестацію на підтвердження звання «народний»

Дата: 30.09.2021 12:34

29 вересня 2021 року, в рамках проведення чергової атестації народних аматорських колективів закладів культури Сокирянської територіальної громади, у місті Сокиряни відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному дню музики «Диво-музика лине над світом».

На творчі звіти народних аматорських колективів Сокирянщини завітали керуюча справами виконавчого комітету міської ради Ауріка Мойсеєнко та начальник відділу культури і спорту Євген Пленгей. Оцінювали виступи працівників культури краю - заслужений діяч мистецтв України, начальник Буковинського центру культури і мистецтва  Микола Шкрібляк, завідувачка відділу формування творчих просторів та надання культурних послуг центру Тетяна Антонюк та керівник відділу менеджменту, креативних індустрій та міжнародної співпраці Катерина Бородкіна.

До уваги присутніх свої творчі виступи представили п’ять народних аматорських колективів громади. Зокрема, це аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Прялочка» будинку культури села Селище, оновлений народний аматорський фольклорний колектив «Молоді серця» із села Василівка, народний аматорський хоровий колектив «Любисток» будинку народної творчості та дозвілля села Коболчин, оновлений народний аматорський вокально-хоровий колектив «Колорит» Сокирянської міської ради та народний аматорський оркестр народних інструментів будинку народної творчості та дозвілля Сокирянської міської ради.

Об’єднані музикою та любов’ю до мистецтва учасники вкотре довели, що не дарма носять звання «народного», вклавши частинку своєї душі  у кожне дійство.

Вітаємо! Зичимо подальших творчих успіхів та натхнення до нових перемог!