Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Дата: 01.10.2021 09:00

Дорогі жителі Сокирянщини, ветерани війни та праці!

01 жовтня ми традиційно разом зі всім світом відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

Як відомо, без старшого покоління не можливо виховати майбутнє, тому турбота про людей похилого віку – це наша з вами справа честі.

У цей день, який засвідчує глибоку повагу і шанобливе ставлення до найстарших представників громади, у кожного з нас є додаткова нагода сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни та праці, пенсіонерам і всім літнім людям за громадянський внесок у розвиток нашого краю.

Дякую за все зроблене для кращого майбутнього Сокирянщини та і всієї держави.

Щиро зичу всім ветеранам та людям похилого віку міцного здоров’я, достатку та довголіття! Хай живеться вам комфортно, приємно та стабільно добре у Сокирянській громаді!

Зі святом!Фото без опису