Інформація про стан поширення COVID-19 на території Сокирянської територіальної громади

Дата: 05.10.2021 10:00

На території краю стрімко зростає кількість хворих на  Covіd-19.

Станом на 05 жовтня 2021 року в стаціонарних відділеннях, передбачених для лікування інфікованих коронавірусом, перебуває вже 75 пацієнтів.  У 55 осіб підтверджено діагноз, 20 – очікують результатів ПЛР-тестування. За минулу добу госпіталізовано 11 людей з симптомами коронавірусної хвороби. На превеликий жаль знову одна людина померла. Щиро співчуваємо рідним та близьким.

За даними медиків, 10 хворих перебувають у важкому стані та потребують постійної дотації кисню. 47 пацієнтів мають проблеми з диханням і періодично використовують кисневі концентратори. 7 людей – в реанімації.

До комунального некомерційного підприємства «Сокирянська лікарня» госпіталізують жителів не тільки Сокирянської громади, а й Кельменеччини та міста Новодністровськ. Потужність закладу розрахована на 110 людей. Станом на сьогодні наповненість ліжко-місць сягнула майже 70 %.

Шановні жителі Сокирянщини, закликаємо вас звернути увагу на зростання статистики щодо захворюваності на COVID-19 та дотримуватись усіх встановлених протиепідемічних правил та заходів.

За словами медиків, єдиний спосіб уникнути масової одночасної госпіталізації хворих до стаціонарних відділень лікарні – виконання санітарно - епідеміологічних вимог, дотримання соціальної дистанції, уникання місць масового купчення людей, використання засобів особистого захисту (масок, антисептиків).

При перших симптомах гострих респіраторних вірусних інфекцій звертайтесь до свого сімейного лікаря!

Охочі отримати щеплення можуть звернутися до свого сімейного лікаря або ж до КНП «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою м.Сокиряни, вул.О.Кобилянської, 43, кабінет, 47.

Як зазначають медики, вакцинація убезпечує від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19.