Учні Сокирянської гімназії привезли перемогу з Всеукраїнського фестивалю «Козацький гарт-2021»

Дата: 05.10.2021 10:26

Днями на Прикарпатті відбувся фінальний тур Всеукраїнського спортивно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт-2021».  Фестиваль, який сприяє розвитку дитячо-юнацького спорту та формуванню національної свідомості підростаючого покоління, зібрав учнів із 14 областей України.

Чернівецьку область представили переможці обласного етапу – школярі Сокирянської гімназії, які вдало виступили у всіх видах змагань та у підсумку здобули «золото», почесне І призове місце.

Зокрема, учні змагалися з човникового бігу, естафети, стрибків на скакалці, стрибків у довжину, перетягування канату та знання історії козацтва.

Підготували юних переможців вчителі фізичної культури Сокирянської гімназії Любов Космачук та Орися Ярощук.

Призери фестивалю нагороджені кубком, медалями та грамотами Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України.

Щиро вітаємо переможців та радіємо за ваші успіхи!

Бажаємо рухатися вперед та підкорювати все нові й нові п’єдестали!