Вшанували пам'ять загиблого бійця….

Дата: 13.10.2021 11:05

Йому б ще жити й жити… але серце вірного сина України, нашого земляка Степана Загребельного перестало битись під час виконання бойового завдання під Опитним, на Донеччині.

Ворожа міна обірвала життя молодого коболчинця, але пам'ять про нього житиме завжди…

Напередодні Дня захисників і захисниць України, яке вже традиційно відзначаємо 14 жовтня, Сокирянський міський голова Василь Козак, перший заступник міського голови Іван Гангал, керівник Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Гладкий, в.о.заступника начальника відділу державної прикордонної служби "Сокиряни" Ілля Чорний, інспектор прикордонної служби, староста села Коболчин Іван Яхневич відвідали могилу Степана Загребельного, поклали квіти та віддали шану пам’яті бійця, який загинув за волю та незалежність своєї батьківщини.

Герої не вмирають! Вони живуть у наших спогадах, наших ділах і святах. Вони – з нами! Гуртують живих для зміцнення нашої держави на власній землі.