У міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 13.10.2021 15:11

Сьогодні, 13 жовтня, під головуванням Сокирянського міського голови Василя Козака відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В ході засідання члени комісії розглянули два питання порядку денного, які стосувалися, зокрема, підтвердження місця проживання малолітньої дитини для виїзду її за межі України та доцільності позбавлення батьківських прав батька.

Вказані питання попередньо детально опрацьовані фахівцями служби у справах дітей міської ради.

«Ми повинні зробити все від нас залежне, аби дітям було комфортно і вони виховувались в здоровій атмосфері. Їх інтереси та права – на першому місці» - зазначив міський голова Василь Козак.

Вивчивши всі деталі справ, винесених на засідання, члени комісії з питань захисту прав дитини ухвалили відповідні рішення, які будуть винесені на засідання виконавчого комітету Сокирянської міської ради.