Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з Днем Українського козацтва та Днем захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2021 09:37

Одразу кілька величних свят об’єднує чотирнадцятий день жовтня – це і свято Покрови Пресвятої Богородиці, і День Українського козацтва, і День захисників та захисниць України.

Так склалося, що у відносно мирний час, нашим воїнам на Сході доводиться виборювати для нас мирне майбутнє.

На варті спокою та стабільності стоять не тільки захисники, а й чимала кількість захисниць, які оберігають Батьківщину. Сміливі і мужні, чесні і гідні сини та доньки України заслуговують шани та поваги кожного свідомого українця.

У це значиме свято вклоняємось подвигу захисників, дякуємо волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.

Від імені Сокирянської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто бажаю нашим героям міцного здоров’я, добра та щастя, сили і незламної віри у перемогу. Хай наша українська земля завжди буде під Покровом Пресвятої Богородиці!

Повертайтесь живими! Зі святом, дорогі наші захисники!

Слава Україні! Героям Слава!