У міській раді відбулись засідання постійних комісій

Дата: 19.10.2021 16:13

Сьогодні, 19 жовтня, відбулись засідання постійних комісій Сокирянської міської ради. В ході роботи депутати розглянули та обговорили питання, які пропонується винести на розгляд чергової дванадцятої  сесії. Участь у засіданні постійних комісій взяли секретар міської ради Любов Степаненко, заступник міського голови Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко, керівники профільних підрозділів міської ради.

Зокрема, провели свої засідання постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту; постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва; постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту; постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

На порядку денному розглянуто проекти рішень, які стосувалися: внесення змін до міського бюджету на 2021 рік; звернення депутатів Сокирянської міської ради восьмого скликання до Президента України, Прем’єр-міністра та Голови НКРЕКП щодо вжиття невідкладних заходів задля забезпечення розрахунку за спожиті енергоносії установам бюджетної сфери громади; нової редакції Положення про управління – Центр надання адміністративних послуг міської ради; призначення іменних стипендій міської ради обдарованій молоді; створення Редакційної ради телерадіоорганізації «Сокиряни», затвердження Програми підтримки функціонування сервісного центру обслуговування платників податків Сокирянської ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області та ряду інших питань, які стосувалися об’єктів комунальної власності.

Відтак, розглянуті членами постійних комісій питання рекомендовано винести на розгляд чергової дванадцятої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання.