У Ломачинецькій гімназії завершено капітальний ремонт харчоблоку та їдальні

Дата: 20.10.2021 17:47

Цьогоріч за кошти освітньої субвенції було здійснено капітальний ремонт харчоблоку та їдальні Ломачинецької гімназії, а також облаштовано внутрішню вбиральню для школярів. Вартість проекту склала 900 тисяч гривень. Днями у закладі загальної середньої освіти побував міський голова Василь Козак, секретар міської ради Любов Степаненко, начальник відділу освіти Галина Рябко, начальник управління капітального будівництва міської ради Євген Бушовський.

В ході ремонтних робіт стіни та підлога повністю викладені новою кахельною плиткою, встановлено витяжну систему, бойлер, мийки для харчових продуктів та рукомийники. Окрім того, придбано кухонний інвентар, побутову техніку та меблі для харчоблоку. Тож тепер до оновленої кухні не лише приємно зайти, а й приємно працювати. Завезено до шкільної їдальні і частину продуктів харчування. Невдовзі до закладу освіти доставлять столи та стільці для їдальні. Повноцінно та в нових умовах  школярі почнуть харчуватись вже після осінніх канікул.

Безпечне та якісне харчування дітей – у пріоритеті Сокирянської міської ради.