ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ!

Дата: 23.10.2021 09:58

Сокирянська міська рада повідомляє, що відповідно до пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР  від 11.12.1984 року № 470, в період з 1 жовтня  до 31 грудня 2021 року проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані.

Для перевірки облікових даних громадяни подають наступні документи:

- довідку про реєстрацію місця проживання;

- довідку про склад сім’ї;

- довідки з місця роботи повнолітніх членів сім’ї із зазначенням відомостей де, з якого часу, на якій посаді працює особа, чи перебуває на квартирному обліку за місцем роботи;

- довідки з навчального закладу при денній  формі навчання членів сім’ї, які не навчаються в школі (в довідці вказується на якому курсі навчається особа, факультет);

- копію свідоцтва про право власності на житло (договору купівлі-продажу, дарування, спадщини) з зазначенням загальної та жилої площі житлового приміщення;

- інформацію щодо наявності права власності на нерухоме майно в осіб, які перебувають на квартирному обліку та членів їх сімей, які потребують поліпшення житлових умов;

- копію паспорта всіх членів сім’ї;

- копію ідентифікаційного коду всіх членів сім’ї;

- копію свідоцтва про народження  неповнолітніх дітей (які перебувають на квартирному обліку у складі сім’ї);
- при наявності пільги - надати копії відповідних документів.

Громадяни, які станом на 31 грудня 2021 року не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов.

Особи, які тривалий час порушують вищезазначену вимогу чинного законодавства України, та які до 31 грудня 2021 року не оновлять облікові дані квартирного обліку, будуть зняті з квартирної черги у виконавчому комітеті Сокирянської міської ради, як такі, що не пройшли перереєстрацію громадян, які потребують поліпшення житлових умов, про що їм буде направлено відповідне повідомлення.

Для уточнення даних та внесення змін до облікових справ, необхідно звернутися до виконавчого комітету Сокирянської міської ради за адресою:
м. Сокиряни, вул. Шевченка, 3.