Обстежено дотримання правил благоустрою найбільшими торговими підприємствами міста Сокиряни

Дата: 26.10.2021 17:33

Сьогодні, 26 жовтня, начальник відділу муніпальної інспекції міської ради Іван Варчук спільно із директором комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» Ігорем Маковеєм  та працівниками відділу муніципальної інспекції здійснили обстеження прилеглих територій до найбільших торгових точок міста Сокиряни на предмет дотримання їх власниками правил благоустрою, які діють на території громади.

Відтак, за результатами перевірки виявлено ряд порушень. Працівниками муніципальної інспекції складено приписи з вимогою їх усунути. Особливу увагу власників підприємств звернуто на необхідності облаштування прилеглої території урнами для громадських потреб, а також на необхідності здійснення благоустрою прилеглих територій та утримання їх в належному стані.

Подібні перевірки щодо дотримання державних стандартів, норм і правил благоустрою у громаді проводитимуться і надалі.