У Сокирянах вшанували пам'ять воїнів-визволителів України

Дата: 28.10.2021 11:28

Сьогодні, 28 жовтня, з нагоди 77-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників, секретар міської ради Любов Степаненко, заступник міського голови Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Ауріка Мойсеєнко, начальник відділу муніципальної інспекції Іван Варчук, директор КП «Сокиряни-благоустрій» Ігор Маковей та представники Сокирянського війського комісаріату поклали квіти до Меморіального комплексу у місті Сокиряни та вшанували пам'ять загиблих героїв, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю.

Подвиг визволителів нашого краю, які навіки спочили у Братській могилі, - це приклад волевиявлення та героїзму, справжнього патріотизму та високої сили духу.

Пам'ять війни – це пам'ять серця. Дякуємо за Перемогу у кривавій боротьбі з ненависним ворогом у Другій світовій…

Слава визволителям України!