У ЦНАП Сокирянської міської ради оновлюють внутрішні приміщення

Дата: 28.10.2021 15:39

У Центрі надання адміністративних послуг (Центрі Дії) Сокирянської міської ради триває робота над створенням комфортних умов для відвідувачів, а перелік адміністративних послуг, які надають в управлінні, постійно збільшується.

Наразі, за рахунок субвенції із державного бюджету та часткового співфінансування із місцевої скарбниці, в ЦНАП здійснюється поточний ремонт внутрішніх приміщень. Вартість проєкту складає 227 тис. 568 грн., з яких більше 113 тисяч було направлено із місцевого бюджету.

Представниками підрядної організації вже здійснено переулаштування підлоги та встановлено керамічну плитку, проведено роботи по відновленню  стін, встановлено сучасні батареї.

Ремонтники докладають чимало зусиль, аби якомога швидше здати об’єкт.

Нагадаємо, що в Центрі надання адміністративних послуг міської ради адміністратори надають 135 видів послуг.

Найближчим часом заплановано розпочати оформлення та видачу паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та оформлення і видачу посвідчень водія, а також реєстрацію транспортних засобів.