Для добрих справ найвища винагорода – людська вдячність!

Дата: 28.10.2021 17:06

Кажуть, що добро завжди віддається сторицею і приносить душевну рівновагу, а особливо, коли це добрі вчинки зроблені для діток.

Адже кожен маленький житель нашої громади потребує атмосфери щастя, любові та розуміння.

На жаль, сьогодні є багато сімей, які з тієї чи іншої причини опиняються в складних життєвих обставинах і в більшості випадків, вони потребують матеріальної та гуманітарної допомоги.

Не залишилась осторонь проблем цих юних мешканців Сокирянщини, приватний підприємець із міста Сокиряни – Наталія Георгіян.

Днями Наталія Миколаївна надала для діток, сімї яких опинилися в складних життєвих обставинах, нові теплі речі та взуття.

13 діток із шести родин, які мешкають на Сокирянщині, отримали не вживані куртки, светрики, плаття, штани та сезонні черевики.

Відрадно, що у Сокирянській громаді живуть небайдужі люди до чужої біди, які несуть добро та світло.

Сокирянська міська рада та служба у справах дітей міської ради висловлюють щирі слова подяки Наталії Миколаївні Георгіян за підтримку малечі та частинку подарованого тепла, якого так часом не вистачає діткам, в яких склалися важкі матеріально-побутові умови. Хай зроблені Вами добрі справи, повертаються найвищою винагородою – людською вдячністю

Помічайте хороше, робіть хороше, і воно вам повернеться сторицею.