Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з Днем автомобіліста і дорожника

Дата: 31.10.2021 11:02

Шановні автомобілісти і дорожники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята, яке ми традиційно відзначаємо в останню неділю жовтня.

Сучасне життя важко уявити без автомобільного транспорту, а господарську діяльність та побут кожної людини тим більш. У цій сфері трудиться численна армія професіоналів, які щоденно забезпечують функціонування всіх галузей господарства громади.

Але ж день автомобіліста і дорожника – це професійне свято не тільки водіїв, а й ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників автотранспортних підприємств і всіх тих, хто сумлінно виконує професійний обов’язок.

Тож з нагоди Дня автомобіліста і дорожника бажаю всім представникам галузі міцного здоров’я, добробуту, трудових здобутків, невичерпної енергії та безаварійної роботи!

Зі святом всіх, чиє життя пов’язане з дорогою!