Інформація про стан поширення COVID-19 на території Сокирянської територіальної громади

Дата: 01.11.2021 09:55

Станом на 01 листопада 2021 року в стаціонарних відділеннях КНП «Сокирянська лікарня» перебуває  122 пацієнти з ознаками вірусної інфекції.

У 111 осіб підтверджено діагноз «коронавірус», 11 – очікують результатів ПЛР-тестування.

За даними медиків, 32 хворих перебувають у важкому стані. 47 пацієнтів мають проблеми з диханням і періодично використовують кисневі концентратори. 8 людей – в реанімації.

Як зазначають медики, практично всі пацієнти, які потрапляють до стаціонару з інфекцією, потребують кисневої підтримки. Наразі, ситуація – критична. КНП «Сокирянська лікарня» переповнено хворими на коронавірус.

На амбулаторному лікуванні знаходиться 109 хворих з діагнозом COVID-19, серед яких - 55 мешканців міста Сокиряни.

Шановні жителі Сокирянщини, наразі усі ми відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах нашої громади. Тому  вкотре закликаємо усіх суворо дотримуватися вимог карантинних обмежень та самоізоляції.

Будь ласка, поставтеся серйозно до ситуації з коронавірусом, дотримуйтесь правил гігієни, без потреби не залишайте свої домівки, утримайтесь від відвідування громадських місць та місць масового скупчення людей. Носіть маски і користуйтеся антисептиками. Але не забувайте, що маски і рукавички не зможуть захистити на сто відсотків, адже, як зазначають медики, штам вірусу, який нині поширюється територією громади, дуже не прогнозований. Передається інфекція між людьми на відстані 1 метра. До того ж, контагіозність вірусу - виділення збудника з організму хворого чи носія і його поширення через довкілля та проникнення у сприйнятливий організм, становить 100%.

Будьмо взаємно ввічливими та не байдужими до інших!

Бережіть своє здоров’я, своїх рідних, оточуючих та медичних працівників.