Вакцинація - продовжується

Дата: 02.11.2021 11:41

Жителі Сокирянщини продовжують вакцинуватися проти коронавірусної інфекції.

За повідомлення комунального некомерційного підприємства «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги», на даний час у громаді щеплено 8743 особи. Першу дозу вакцини отримали 5416 мешканців, другу – 3327.

Найбільшим попитом серед населення краю користується вакцина Pfizer-BioNTech, на другому місці Astra Zeneka та КОРОНАВАК.

Як зазначають медики, вакцин для проведення щеплень є в достатній кількості. Наразі, мобільна бригада, яка створена базі Сокирянського центру первинної медико-санітарної допомоги, здійснює вакцинацію й у населених пунктах громади.

Записатися на вакцинацію може кожен житель громади у свого сімейного лікаря, в амбулаторії за місцем проживання, або ж у КНП «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою м.Сокиряни, вул.О.Кобилянської, 43, кабінет, 47.

Як зазначають медики, вакциновані люди рідше хворіють на COVID-19, а якщо хворіють, то легше переносять хворобу. Вакцинація спрямована на запобігання важкого перебігу коронавірусної інфекції та смертельних наслідків.