В одному із найвіддаленіших сіл Сокирянської громади змонтовано альтернативне вуличне освітлення

Дата: 04.11.2021 13:04

У селі Непоротове за фінансової підтримки місцевих підприємців, небайдужих мешканців мальовничого куточка Сокирянщини та сприяння Сокирянського міського голови Василя Козака змонтовано вуличне освітлення на сонячних батареях.

Принцип роботи вуличних пристроїв освітлення на сонячних батареях досить простий. У світлий час вони посилено накопичують енергію, перебуваючи водночас у стані спокою. Але як тільки настають сутінки, вони відразу ж активізують свою роботу й починають активно виділяти світло. Така їхня особливість виникає завдяки особливим датчикам, які розташовані в конструкції вуличного освітлення. Процес включення і відключення відбувається автоматично.

Якщо ж вуличне освітлення на сонячних батареях у селі Непоротове підтвердить свою ефективність, за бажання мешканців громади, встановлюватимуть такі ліхтарі і в решті населених пунктів громади.