Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства міської ради «Сокирянське управління капітального будівництва»

Дата: 12.11.2021 11:17

Сьогодні, 12 листопада, в залі засідань Сокирянської міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства міської ради «Сокирянське управління капітального будівництва».

Конкурсна комісія у складі голови комісії – першого заступника міського голови Івана Гангала та членів комісії – секретаря міської ради Любові Степаненко, заступника міського голови Оксани Бабій, керуючої справами виконавчого комітету міської ради Ауріки Мойсеєнко, начальника відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та комунальної власності Андрія Маркевича та деяких депутатів міської ради детально розглянули подані на конкурс документи.

На заміщення вакантної посади директора комунального підприємства документи подав один кандидат - Бушовський Євген Олегович.

Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування, презентації перспективного плану розвитку управління та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

За результатами обговорення, конкурсна комісія вирішила визнати переможцем на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Сокирянське управління капітального будівництва» Євгена Бушовського.

За результатами конкурсного відбору кандидатуру директора має погодити сесія Сокирянської міської ради.