Розпочав роботу четвертий регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування»

Дата: 13.11.2021 09:47

Сьогодні, 13 листопада, у місті Львів проходить четвертий регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування», участь в якому беруть секретар міської ради Любов Степаненко та головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти міської ради Олена Гуйван у складі делегації від Чернівецької області.

Також учасниками заходу стали представники Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Захід проходить у межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі за ініціативи першої леді України Олени Зеленської та профільних Міністерств.

Гості форуму - перша леді Олена Зеленська, Міністр освіти освіти і науки Сергій Шкарлет, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька, засновник соціального проєкту «Нове шкільне харчування (Cult Food) Євген Клопотенко.