У міській раді відбулось спільне засідання постійних комісій

Дата: 16.11.2021 12:11

Сьогодні, 16 листопада, під головуванням заступника міського голови Оксани Бабій, за участю керуючої справами виконавчого комітету Ауріки Мойсеєнко та керівників окремих структурних підрозділів, у міській раді відбулось спільне засідання постійних комісій. Зокрема, провели роботу: постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту; постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва; постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту; постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

В ході засідання депутати розглянули та обговорили ряд питань порядку денного, які запропоновано винести на чергову тринадцяту сесію, яка відбудеться 18 листопада.

Відтак, народні обранці заслухали проєкти рішень про: призначення  директора комунального підприємства міської ради «Сокирянське управління капітального будівництва»; затвердження Порядку формування кадрового резерву в Сокирянській міській раді та плану діяльності ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік; виготовлення гербових печаток та штампів управління – Центру надання адміністративних послуг (Центр Дії); перейменування Сокирянської гімназії та затвердження статутів закладів освіти  в новій редакції; внесення змін до рішення одинадцятої сесії «Про надання дозволу комунальному підприємству «Сокиряни-благоустрій» на укладання договору фінансового лізингу для придбання техніки»; включення в Перелік об’єктів комунальної власності міської ради, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні та внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.

Відтак, розглянуті членами постійних комісій питання рекомендовано винести на розгляд чергової тринадцятої сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання.