Уряд прийняв постанову про взаємне визнання посвідчень водія між Україною та Італією

Дата: 18.11.2021 09:50

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про взаємне визнання та обмін посвідчень водія».

Документ покликаний врегулювати набрання чинності Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про взаємне визнання та обмін посвідчень водія, яка була підписана 20 липня 2021 року.

У першу чергу Угода покликана забезпечити права громадян України, які проживають на території Італії.

Документ передбачає спрощення для громадян обох країн процедури обміну національних посвідчень. Зокрема, це дозволяє українцям, що постійно або тимчасово проживають в Італії, обміняти українське посвідчення водія на італійське без складання теоретичних і практичних іспитів та сплати відповідних грошових зборів.

Дія угоди поширюється на громадян України, які:

- легально проживають в Італії;

- є резидентами країни менше чотирьох років;

- мають дійсні українські посвідчення водія.

Йдеться на офіційному веб-порталі Уряду.