Турбота для кожного, хто її потребує

Дата: 02.12.2021 09:20

Територіальний центр соціального обслуговування Сокирянської міської ради щоденно охоплює турботою та підтримкою значну кількість жителів громади.

Одним з підрозділів терцентру є відділення денного перебування для осіб похилого віку та інвалідів.  Це центр для літніх людей, який включає соціально-педагогічне, психологічне та  соціально-медичне обслуговування, організацію їхнього дозвілля та відпочинку.

Тут для відвідувачів створено гарні умови та  оснащено сучасним обладнанням кабінети, де спеціалістами надаються   відповідні соціальні послуги для покращення фізичного та психологічного стану підопічних.

Окрім того, у вказаному відділенні ведуть прийом і кваліфіковані лікар-терапевт та лікар-офтальмолог.

У відділенні денного перебування відвідувачі також цікаво проводять своє дозвілля, адже тут є весь необхідний спортивний інвентар.

Варто зауважити, що працює і мультидисциплінарна команда терцентру, яка надає комплекс соціальних послуг за місцем проживання у населених пунктах територіальної громади.

Тож працівниками територіального центру забезпечено якісне соціальне обслуговування людей похилого віку. А підтвердженням цього є схвальні відгуки його відвідувачів.