Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Міжнародного дня інвалідів

Дата: 03.12.2021 09:35

Допомогти, підтримати, приділити увагу – такими повинні бути першочергові дії кожного з нас стосовно людей з обмеженими фізичними можливостями, але разом з тим повноцінних громадян. І в Міжнародний день інвалідів необхідно черговий раз придивитися до тих, хто живе поруч з нами та простягнути руку допомоги жителям, яким вона так необхідна.

Люди з особливими потребами, зокрема і ті, хто проживає на території нашої громади, сьогодні демонструють неабияку силу духу, волю та характер, а також випромінюють життєлюбність та оптимізм, якому варто повчитися кожному.

Доля людей з інвалідністю непроста, тому нам необхідно дбати про них не лише 3 грудня, а й щодня.

З нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів висловлюємо слова подяки всім, хто опікується людьми з обмеженими фізичними можливостями. Ваша щоденна праця – це неабиякий прояв милосердя, людяності та любові до ближнього.

У цей день щиро бажаю людям, яким випала не проста доля,  витримки, мужності та можливості втілити в реальність всі плани та задуми! Щастя вам та успіхів у справах!