Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з Міжнародним днем волонтера

Дата: 05.12.2021 09:18

Дорогі волонтери Сокирянщини!

Від імені Сокирянської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас з Міжнародним днем волонтера та дякую за те, що ви не байдужі до чужої біди.

Місія, яку ви обрали – важлива і відповідальна. Адже ви підтримуєте і захисників України, і переселенців, і всіх, хто цього потребує, цим самим даруючи тепло та надію.

Ваша невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє, адже лише спільно ми можемо досягти успіху.

Тож сердечно дякую всім волонтерам, які беруть активну участь у підтримці воїнів на Сході країни і тим, хто простягає руку допомоги та не стоїть осторонь чужої біди, а також долучається до організації різноманітних благодійних акцій та марафонів.

Хай міцним буде ваше здоров’я, а зроблені вами добрі справи примножують життєві сили! Мирного неба, добробуту та стійкості духу у вашій благородній справі!