Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 08:58

Шановні жителі громади, депутати та працівники міської ради, члени виконавчого комітету, працівники старостинських округів! Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування.

Хочу подякувати вам всім за спільну діяльність, спрямовану на благо нашої рідної Сокирянської громади.

Вирішуючи питання місцевого значення, ми сприяємо розвитку та розбудові нашого краю, забезпечуючи його життєдіяльність. І ми разом відповідальні за те, якою буде Сокирянщина завтра.

Тільки об’єднані спільною метою можемо досягти нових успіхів та вивести громаду на новий вищий рівень.

Памятайте, будь-яке питання завжди можна вирішити, а конструктивні ідеї та ініціативи завжди будуть підтримані!

Дякую за сумлінну працю, дорогі колеги! Щиро зичу всім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному жителю Сокирянщини міцного здоров’я, затишку та добробуту у домівках, щастя та всіх гараздів! Нам під силу подолати будь-які труднощі! Тож хай віра у щасливе майбутнє надасть кожному сили та натхнення до нових звершень та перемог!