Фахівці профільних відділів міської ради проводять інформаційно-роз’яснювальні роботи щодо недопущення різних форм насильства

Дата: 08.12.2021 09:35

У межах акції «16 днів проти насильства», яка триває в Україні з 25 листопада по 10 грудня, у Сокирянському вищому професійному училищі завідувачем відділення центру соціальних служб Аллою Бабій, начальником відділу з питань соціального захисту населення Тетяною Черній та головним спеціалістом служби у справах дітей Сокирянської міської ради Олександром Гладким було проведено інформаційну зустріч з учнями навчального закладу.

Метою заходу було привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення.

Фахівці наголосили підліткам, що насильство є порушенням прав людини.

В ході заходу особливу увагу приділено питанням домашнього насильства.

Спеціалісти довели до відома учнів профілактично-інформаційні матеріали щодо прав, обов’язків та відповідальності за факти насильства та булінгу в учнівському середовищі, кібербулінгу, а також розповіли про правила роботи в мережі інтернет та правила культурної поведінки в навчальному закладі і за його межами.