Інформація про стан поширення COVID-19 на території Сокирянської територіальної громади

Дата: 08.12.2021 14:13

Станом на 08 грудня 2021 року в стаціонарних відділеннях КНП «Сокирянська лікарня» перебуває  63 пацієнти з ознаками вірусної інфекції.

У 46-ти осіб підтверджено діагноз «коронавірус», 17 – очікують результатів ПЛР-тестування. За минулу добу госпіталізовано 5 людей з симптомами коронавірусної хвороби. На превеликий жаль знову одна людина померла. Щиро співчуваємо рідним та близьким.

За даними медиків, 20 хворих перебувають у важкому стані та потребують постійної дотації кисню. 21 пацієнт має проблеми з диханням і періодично використовує кисневі концентратори. 8 людей – в реанімації.

На амбулаторному лікуванні знаходиться 31 хворий. Це – 16 жителів міста Сокиряни, по 3 мешканця  сіл Вітрянка та Кормань, по 2 громадянина населених пунктів Кулішівка та Грубна та по 1 жителю сіл Білоусівка, Розкопинці, Сербичани, Шебутинці, Романківці.

Шановні мешканці Сокирянщини, дотримуйтесь соціальної дистанції, уникайте місць масового скупчення людей, носіть маски та дезінфікуйте руки! Бережіть своє здоров’я! Пам’ятайте, хворобу легше попередити, аніж лікувати!