Члени Молодіжної ради обговорили поточні завдання

Дата: 08.12.2021 17:39

Сьогодні, 08 грудня, у приміщенні Сокирянської міської ради відбулось засідання Молодіжної ради громади.

Члени консультативно-дорадчого органу зібралися, аби обговорити поточні питання та плани на майбутнє.

В ході засідання, зокрема затверджено регламент Молодіжної ради при Сокирянській міській раді та обговорено план роботи на 2022 рік.

Також розглянуто пропозиції молодого активу щодо деяких напрямків розвитку громади. Зокрема, що стосується встановлення велостоянок у місті Сокиряни.

Як зазначила голова Молодіжної ради Анна Вітковська, в адміністративному центрі громади бракує споруд із системою велостійок, що додає незручностей для велосипедистів, адже, як додала Анна, наразі кількість сокирянців, які користуються велотранспортом значно збільшилась, адже це європейська тенденція – пересуватися у населених пунктах на велосипедах. Відтак, членами Молодіжної ради спільно із директором КП «Сокиряни-благоустрій» Ігорем Маковеєм проведено просвітницьку роботу із підприємцями міста, більшість з яких підтримали ідею облаштування велопарковок біля своїх об’єктів торгівлі.

Обговорили учасники заходу і свою участь у благодійній акції, присвяченій Дню Святого Миколая, а також залучення до облаштування декорацій до новорічних свят у місті Сокиряни.

Також, як повідомлялося раніше, з ініціативи членів Молодіжної ради буде оголошено творчий конкурс серед учнів закладів освіти громади з виготовлення годівничок для птахів, які потім розмістять у центральному парку міста Сокиряни. За кращу птахівню міський голова Василь Козак пообіцяв грошову винагороду переможцю.