Шановні жителі Сокирянської громади!

Дата: 10.12.2021 10:00

Асоціацією благодійників України оголошено старт нового етапу ювілейного 15-го Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2021».

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну чи волонтерську допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2021 року.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Кінцевий термін подання заявок для участі в Національному конкурсі - 7 березня 2022 року.

Додаткову інформацію  можна отримати на офіційному сайті «Благодійної України» www.blagoukraine.org  або в Оргкомітеті конкурсу.