Визначено переможців конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів культури сіл Василівка та Ломачинці

Дата: 10.12.2021 11:43

Сьогодні, 10 грудня, відбулось друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів культури у селах Василівка та Ломачинці.

Конкурсна комісія у складі голови комісії - секретаря міської ради Любові Степаненко та членів комісії - керуючої справами виконавчого комітету міської ради Ауріки Мойсеєнко, начальника відділу культури і спорту Євгена Пленгея та представників трудових колективів установ розглянула публічні презентації проєктів розвитку будинків культури села Василівка та села Ломачинці, представлені конкурсантами.

За результатами обговорення та проведення співбесід з кандидатами, конкурсна комісія вирішила визнати переможцем на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Будинок культури села Василівка» - Антоніну Кримняк. Переможцем на заміщення вакантної посади завідуючої «Клубу села Ломачинці»  - Світлану Новікову.