У Центрі надання адміністративних послуг Сокирянської міської ради завершено ремонт внутрішніх приміщень

Дата: 13.12.2021 10:12

У Центрі надання адміністративних послуг (Центрі Дії) Сокирянської міської ради створено ще більш комфортні умови для відвідувачів.

За рахунок субвенції із державного бюджету та часткового співфінансування із місцевої скарбниці, в ЦНАП здійснено поточний ремонт внутрішніх приміщень. Вартість проєкту складає понад 227 тис. грн., з яких більше 113 тисяч було направлено із місцевого бюджету.

Зокрема, представниками підрядної організації виконано роботи з переулаштування підлоги та встановлення керамічної плитки, відновлено стіни та встановлено сучасну систему опалення та батареї.

«Окрім створення комфортних умов для відвідувачів Центру, ми докладатимемо і максимум зусиль, аби розширити перелік адміністративних послуг, які надаватимуться жителям громади» - зазначає міський голова Василь Козак. Наразі – це 135 видів послуг.