На розгляд депутатів Сокирянської міської ради VIII скликання представлено звіт міського голови

Дата: 18.11.2021 16:32

В ході 13 сесії Сокирянської міської ради VIII скликання на розгляд депутатів міської ради було представлено звіт міського голови про діяльність виконавчих органів міської ради у 2021 році, розгляд якого передбачено Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

У звіті окреслено основні показники функціонування та розвитку провідних галузей життєдіяльності Сокирянської громади.

Як йдеться у звіті, бюджет Сокирянської міської територіальної громади за 10 місяців 2021 року по доходах загального фонду (без урахування трансфертів)  виконано на 107,9%.

Видаткова частина  міського бюджету станом на 01 литопада 2021 року виконана у сумі 243  млн. 521.8 тис. грн., в тому числі по загальному фонду – 218 млн. 092.6 тис. грн. та по спеціальному фонду – 25 млн. 429.2 тис. грн.

Із суми видатків місцевих бюджетів загального фонду 218 млн. 092.6 тис. грн.  використано на утримання установ галузей: освіти – близько 150 млн. грн., охорони здоров’я – понад 7 млн. грн.,  соціального захисту – понад 10 млн.грн., культури  -  понад 8 млн. грн., фізичної культури –  понад 2 млн.  грн., житлово-комунального господарства – понад 5 мільйонів гривень.