Новорічні атрибути очима дітей

Дата: 14.12.2021 17:30

Серед учнів закладів загальної середньої освіти області вже традиційним стало проведення виставки-конкурсу «Новорічна композиція». Долучились до участі і школярі Сокирянської громади, вихованці Центру творчості дітей та юнацтва.

Виставка є частиною природоохоронної акції «Збережи ялинку!», ініційованої юннатами та дорослими екологами краю. Захід проводиться з метою пропаганди серед молоді дбайливого ставлення до природи і збереження природних ресурсів.

Тож учнями закладів загальної середньої освіти громади та вихованцями Центру творчості дітей та юнацтва дбайливо створено новорічні та різдвяні композиції, сувеніри, картини, букети, що показує їх свідомий підхід до проблеми збереження лісових красунь, вивчення і відродження новорічно-різдвяних обрядів і атрибутики.

Роботи переможців місцевого етапу конкурсу направлено  до Чернівецького обласного краєзнавчого музею,  частиною композицій оформлено виставку у приміщенні Сокирянської міської ради, яка додає позитивної енергії від краси, створеної дитячими руками в час передноворічних свят.