Відбудеться урочисте відкриття головної ялинки Сокирянщини

Дата: 16.12.2021 11:26

Запрошуємо всіх жителів та гостей Сокирянської територіальної громади на урочисте відкриття головної ялинки Сокирянщини, яке відбудеться 17 грудня о 15:00.

Програмою свята передбачено урочисте відкриття новорічної ялинки, святковий концерт, новорічний ярмарок та розваги. Для всіх бажаючих отримати незабутні новорічні світлини буде облаштовано яскраві фотозони.

19 грудня з 10.00 по 12.00 годину на центральній площі міста Сокиряни мрії маленьких жителів громади буде виконувати Святий Миколай. Дорослі матимуть можливість створити незабутнє свято для своїх дітей та виконати їхні заповітні мрії та бажання.

Нагадуємо про необхідність дотримання соціальної дистанції та використання масок.

Хай кожен дім наповниться чарівною атмосферою свята!