Нові спортивні здобутки у вихованок Центру творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради

Дата: 23.12.2021 09:44

Днями підбито підсумки ХХХ міжнародного багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірки тисячоліття», в якому взяли участь вихованки гуртка «Циркове мистецтво» Центру творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради.

Юні гімнастки разом з тренером Сусанною Міроновою гідно представили Сокирянщину та здобули призові місця.

З композицією «Дитячі мрії» обдаровані спортсменки ІІ вікової категорії посіли І місце. ІІ сходинка – в талановитих дівчаток ІІІ вікової категорії, композиція – «Барви осені».

Центр освітніх інновацій та творчості «Гармонія» в номінації «Цирковий жанр, мистецтво акробатики» нагородив дівчаток дипломами, кубками та медалями, які гімнасткам вручили Сокирянський міський голова Василь Козак, начальник відділу освіти Галина Рябко, директор Центру творчості дітей та юнацтва Наталія Кулій.

Отже, лауреатами першої премії стали: Мілашевська Аліна, Ігнатова Олександра,  Вікол Ольга, Чосик Олександра, Боднар Софія                              Демчакова Олександра,   Федорець Валерія, Гуменна Анна.

Лауреати другого ступеня: Якубишина Ксенія, Інкіна Олександра,         Кордулян Софія,   Вознюк Катерина,   Іваненко Марія.

Дипломом нагороджено наставника юних спортсменок – Сусанну Міронову. Міський голова Василь Козак подякував Сусанні Суренівні за сумлінну працю та значний внесок у виховання молодого покоління.

Тож вітаємо талановитих гімнасток та їх тренера! Бажаємо нових звершень та творчого натхнення!