Сокирянська міська рада з глибоким сумом сприйняла звістку про смерть колеги, фахівця своєї справи, найкращого друга та порадника – Володимира Івановича Продана

Дата: 27.12.2021 15:53

Навіки перестало битись серце вірного друга та колеги, справжнього професіонала та фахівця своєї справи, батька та дідуся – Володимира Івановича Продана.

На Сокирянщині немає людини, яка б не знала Володимира Івановича, адже все своє життя він присвятив роботі на благо людей. Вся його трудова діяльність була присвячена людській посмішці. Найкращі роки він присвятив стоматологічній справі.

На жаль, невблаганна хвороба забрала життя у батька й дідуся, найріднішої людини. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи, завжди будуть сильніші, ніж смерть.

Нехай добрий, світлий спомин про Володимира Івановича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, друзів, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Синам та всім рідним висловлюємо співчуття. Ми поділяємо ваш біль та горе!

Вічна і світла пам’ять Володимиру Івановичу!