В Е-кабінеті платники податків можуть ознайомитись зі станом розрахунків з бюджетом

Дата: 29.12.2021 15:41

Меню «Стан розрахунків з бюджетом» надає користувачу електронного сервісу доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить наступну інформацію по кожному виду платежу, зокрема: назва ТО ДПС;  код платежу; назва платежу;  не застосована штрафна санкція (передбачена відповідно норм ПКУ); термін сплати. Повідомляють у Головному управління ДПС у Чернівецькій області.

У колонці «Не застосована штрафна санкція » меню «Стан розрахунків з бюджетом» у Е-кабінеті відображається штрафна санкція, нарахована автоматично, за порушення платником податків терміну сплати узгоджених сум грошових зобов’язань у відповідності до норм ст. 124 ПКУ.

Звертаємо увагу, що обов’язок сплатити штрафну санкцію настає у платника податків від дати вручення йому податкового повідомлення-рішення, яке надсилається (вручається) у порядку, визначеному ст. 42 ПКУ.