Школярі Сокирянсьої громади здобули нові перемоги в інтелектуальних змаганнях серед знавців української мови
Черговий раз юні жителі громади довели, що Сокирянщина багата на талановитих та обдарованих дітей. А як відомо, обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету у світі.
Підтвердженням ж інтелектуальних здібностей діток слугують перемоги у різноманітні конкурсах, фестивалях та олімпіадах.
Так, з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови та літератури, виявлення творчо обдарованої молоді та розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні відбувся ІІІ обласний етап XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
За підсумками конкурсу переможцями стали і учні закладів загальної середньої освіти громади. Перші місця посіли Валерія Петрюк - учениця 6 класу Вітрянської гімназії, разом зі своїм вчителем - Зелінською Людмилою Миколаївною та Федеріка Гевко - учениця 7 класу Корманського навчально-виховного комплексу, керівник - Мельник Алла Миколаївна. Почесну другу сходинку здобула Альона Цап - учениця 11 класу ОЗ «Романковецький ліцей імені К. Ф. Поповича», вчитель - Хрущовська Інна Сергіївна.
Визначено переможців і обласного етапу XХII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, де учні закладів освіти громади також вдало проявили себе. Друге місце у Юліани Базелюк - учениці 5 класу Корманського навчально-виховного комплексу, керівник - Мельник Алла Миколаївна. Третіми стали Ганна Кут та Маргарита Беженар – учениці ОЗ «Романковецький ліцей імені К. Ф. Поповича», разом з вчителями Банар Зінаїдою Іванівною та Беженар Галиною Олексіївною. Третя сходинка також і в Софії Бучки - учениці 8 класу закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №1 м. Сокиряни, вчителі Софії - Івасюк Анфіса Миколаївна та Сушняк Оксана Вікторівна.
Щиро вітаємо переможниць та бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому! Хай щастить!