Школярі Сокирянсьої громади здобули нові перемоги в інтелектуальних змаганнях серед знавців української мови

Дата: 30.12.2021 12:42

Черговий раз юні жителі громади довели, що Сокирянщина багата на талановитих та обдарованих дітей. А як відомо, обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету  у  світі.

Підтвердженням ж інтелектуальних здібностей діток слугують перемоги у різноманітні конкурсах, фестивалях та олімпіадах.

Так, з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови  та літератури,  виявлення  творчо  обдарованої  молоді та   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні відбувся ІІІ обласний етап  XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

За підсумками конкурсу переможцями стали і учні закладів загальної середньої освіти громади. Перші місця посіли Валерія Петрюк - учениця 6 класу Вітрянської гімназії, разом зі своїм вчителем - Зелінською Людмилою Миколаївною та Федеріка Гевко - учениця 7 класу Корманського навчально-виховного комплексу, керівник - Мельник Алла Миколаївна. Почесну другу сходинку здобула Альона Цап -  учениця 11 класу ОЗ «Романковецький ліцей імені К. Ф. Поповича», вчитель - Хрущовська Інна Сергіївна.

Визначено переможців і обласного етапу XХII   Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, де учні закладів освіти громади також вдало проявили себе. Друге місце у Юліани Базелюк - учениці 5 класу Корманського навчально-виховного комплексу, керівник - Мельник Алла Миколаївна. Третіми стали Ганна Кут та Маргарита Беженар – учениці ОЗ «Романковецький ліцей імені К. Ф. Поповича», разом з вчителями Банар Зінаїдою Іванівною та Беженар Галиною Олексіївною. Третя сходинка також і в Софії Бучки - учениці 8 класу закладу загальної середньої освіти  I-III ступенів №1 м. Сокиряни, вчителі Софії - Івасюк Анфіса Миколаївна та Сушняк Оксана Вікторівна.

Щиро вітаємо переможниць та бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому! Хай щастить!