Шановні жителі Сокирянщини!

Дата: 15.12.2021 15:44

У Чернівецькій області продовжено дію Комплексної програми пільгового кредитування «Власний дім» на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням сесії Чернівецької обласної ради від 30.03.2021 року №11-2/21.

Програма діє відповідно до Указу Президента України від 27.03.1998 р. №222/98 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі», реалізацію якої на території області здійснює Чернівецький обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Завданням програми є сприяння у вирішенні житлових питань сільського населення, через надання довготермінових пільгових кредитів під 3 % річних на такі потреби:

• нове будівництво житлового будинку (до 400 тис. грн.);
  • купівлю будинку/квартири (до 300 тис. грн.);
  • завершення/реконструкцію/ капітальний ремонт житла (до 250 тис. грн.);
  • влаштування інженерних мереж (до 100 тис. грн.).

Основними умовами для отримання державного пільгового кредиту є проживання та працевлаштування у сільській місцевості.

Кредит індивідуальному забудовникові надається на строк до 20 років, але не більш як до досягнення позичальником пенсійного віку відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а молодим сім’ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) або неповним сім’ям (мати (батько) віком      до 35 років) – до 30 років, з внесенням за користування ним плати у розмірі 3 відсотки річних.

За більш детальнішою інформацією щодо умов надання кредиту звертайтесь за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 194 А, офіс 236.

Телефони для довідок: (0372) 902 - 400; (096) 702- 70 – 90; (098) 606 – 67 – 79.