Відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

Дата: 05.01.2022 16:11

На адресу Сокирянської міської ради надійшов протокол про адміністративне правопорушення, вчинене жителем міста Сокиряни, складений інспектором комунального підприємства «Київблагоустрій» виконавчого органу Київської міської ради.

Оскільки справа про адміністративні правопорушення має розглядатися адміністративною комісією за місцем проживання порушника, сьогодні, 5 січня, під головуванням першого заступника міського голови Івана Гангала відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Сокирянської міської ради.

Відповідно до матеріалів справи, мешканець адміністративного центру громади здійснив самовільне зайняття частини території об’єкту благоустрою, а саме розмістив на тротуарі пункт дрібно-роздрібної торгівлі, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Детально вивчивши всі матеріали та врахувавши ті обставини, що вказаний громадянин визнав факт вчинених проступків та притягується до адміністративної відповідальності вперше, члени комісії ухвалили рішення накласти на мешканця громади адміністративне стягнення у розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 680 гривень.