Увага, оголошується конкурс на кращу годівничку!

Дата: 10.01.2022 14:21

З 10 по 25 січня 2022 року у Сокирянській громаді проходитиме ініційований молодіжною радою конкурс на кращу годівничку, який організований з метою виховання ціннісного ставлення до зимуючих птахів нашої місцевості, мотивації їх охорони, поваги та бережливого ставлення до природи.

До участі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти, гуртківці позашкільних установ, вихованці дитячих садочків громади разом із батьками. Участь може бути як індивідуальною, так і у складі команди.

Аби долучитись до конкурсу, необхідно:

• виготовити годівничку з природних матеріалів;
  • зробити 4 фото (бажано за участю автора);
  • світлини годівничок надіслати на електронну адресу молодіжної ради: molodizhnaradasok@gmail.com;
  • у листі зазначити тему («Годівничка для пернатого друга») та короткі відомості про автора (ПІБ, місце навчання/роботи, місце проживання, контактні дані: поштова адреса, електронна адреса, телефон).

Для підбиття підсумків конкурсу буде створено журі, яке визначить кращі роботи серед конкурсантів. Переможця обиратимуть жителі громади шляхом таємного голосування в ході презентації птахівень, час та місце якої буде повідомлено додатково.

Найкращий майстер отримає грошову нагороду від міського голови Василя Козака, а призери будуть відзначені цінними подарунками.

Після завершення конкурсу, годівнички розмістять в Центральному парку міста Сокиряни, а фото опубліковані на офіційному веб-сайті Сокирянської територіальної громади, а також на сторінках соціальних мереж міської ради та молодіжної ради.

Долучайтесь до збереження тендітних пташиних життів та отримуйте нагороду!