На Сокирянщині збільшилась кількість вакцинованих проти коронавірусної хвороби

Дата: 10.01.2022 17:01

Понад п'ятнадцять тисяч жителів Сокирянщини щепилися проти коронавірусної  інфекції. Про це інформує комунальне некомерційне підприємство «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги». Наразі першу дозу вакцини отримали 8113 мешканців, повний курс пройшли 7048 громадян.

Як зауважують медики, вакцинація – це єдиний спосіб вберегти себе від важких наслідків коронавірусної хвороби, а також ефективний шлях подолання пандемії  COVID-19. За даними фахівців КНП «Сокирянська лікарня», серед пацієнтів медустанови, які знаходяться у важкому стані, вакцинованих не зафіксовано.

Нагадаємо, записатися на вакцинацію може кожен житель громади у свого сімейного лікаря, в амбулаторії за місцем проживання, або ж у КНП «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою м.Сокиряни, вул.О.Кобилянської, 43, кабінет, 47.