Вітаємо з днем народження!

Дата: 19.01.2022 10:48

Свій ювілейний 95-й день народження сьогодні, 19 січня, святкує шанований мешканець нашої громади, ветеран Другої світової війни, житель міста Сокиряни - Василь Федорович Скрипник.

Завжди привітний, доброзичливий та сповнений оптимізму – тільки так відгукують про Василя Федоровича всі, хто його знає.

Сокирянська міська рада, її виконавчий комітет та особисто міський голова Василь Козак щиро вітають ювіляра зі знаменною датою та бажають міцного здоров’я, довгих літ щасливого та мирного життя, нехай воно завжди наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки.

Оглядаючись на минуле і усвідомлюючи, які тяжкі випробування війна поклала на плечі Василя Федоровича, розуміємо – це приклад для наслідування усім прийдешнім поколінням вільних українців.

Безмежно вдячні за Ваш подвиг!