Поважний ювілей Василя Скрипника

Дата: 19.01.2022 14:51

Щирі слова вітань сьогодні, 19 січня, звучать на адресу шанованої людини, ветерана Другої світової війни - Василя Федоровича Скрипника. 95-річчя – не просто чергова дата в календарі, це життєва історія.

Повагу та побажання доброго здоров’я і життєвих сил ювіляру сьогодні висловлює і  Сокирянська міська рада.  В знак пошани та вдячності Василю Федоровичу вручено Почесну грамоту Сокирянської міської ради та грошову винагороду, а також подарунки від територіального центру соціального обслуговування, адже соціальні робітники всіляко підтримують поважного жителя громади.

Василь Федорович Скрипник – приклад не тільки для свого сина та онука, а й для кожного громадянина.

Дякуємо за нелегкий життєвий шлях та мудрість, а також багатолітній досвід, гідний наслідування молодим поколінням! І звичайно ж дякуємо за перемогу!