У Михалківському ліцеї оновлено харчоблок

Дата: 20.01.2022 15:28

Одним із важливих завдань, над виконанням  якого продовжує працювати Сокирянська міська рада, є створення належних умов для збереження та зміцнення здоров’я дітей у навчальних закладах громади. Невід’ємним елементом цього процесу є організація якісного, збалансованого харчування учнів та вихованців.

Відтак, за кошти місцевого бюджету, у Михалківському ліцеї здійснено капітальний ремонт харчоблоку. Як зауважує міський голова Василь Козак,  харчування у школі – це необхідність для повноцінного функціонування  закладу освіти.

У ході проведення ремонтних робіт  здійснено заміну внутрішніх мереж електроосвітлення, облаштування стін, стелі, підлоги, системи вентиляції, оновлено каналізаційні мережі. Доставили у харчоблок ліцею і частину побутової техніки та кухонного інвентарю, а також меблі, необхідні кімнаті для приготування їжі.

Відтепер у комфортних умовах працівники харчоблоку готуватимуть смачні обіди, різноманітні страви, згідно з меню, щоб діти зростали здоровими.