Увага, конкурс на кращу годівничку продовжено ще на два тижні!

Дата: 24.01.2022 15:41

Ініційований молодіжною радою конкурс на кращу годівничку, який проходить на території Сокирянської громади, продовжено ще на два тижні, у зв’язку із переведенням школярів Сокирянщини на дистанційне навчання.

Як свідчать надіслані учасниками світлини, виготовлення годівнички – це не тільки дбайливе ставлення до природи,  але й чудове проведення часу з рідними в творчій атмосфері, що потім стане приємними спогадами з дитинства в майбутньому.

Тож до участі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти, гуртківці позашкільних установ, вихованці дитячих садочків громади разом із батьками. Участь може бути як індивідуальною, так і у складі команди.

Аби долучитись до конкурсу, необхідно:

• виготовити годівничку з природних матеріалів;
  • зробити 4 фото (бажано за участю автора);
  • світлини годівничок надіслати на електронну адресу молодіжної ради: molodizhnaradasok@gmail.com;
  • у листі зазначити тему («Годівничка для пернатого друга») та короткі відомості про автора (ПІБ, місце навчання/роботи, місце проживання, контактні дані: поштова адреса, електронна адреса, телефон).

Нагадаємо, що для підбиття підсумків конкурсу буде створено журі, яке визначить кращі роботи серед конкурсантів. Переможця обиратимуть жителі громади шляхом таємного голосування в ході презентації птахівень, час та місце якої буде повідомлено додатково.

Найкращий майстер отримає грошову нагороду від міського голови Василя Козака, а призери будуть відзначені цінними подарунками.

Після завершення конкурсу, годівнички розмістять в Центральному парку міста Сокиряни, а фото опубліковані на офіційному веб-сайті Сокирянської територіальної громади, а також на сторінках соціальних мереж міської ради та молодіжної ради.

Конкурс триватиме до 8 лютого.